Kontakta oss

Med två avdelningar i Borås och Göteborg erbjuder vi Försäljning, Montage och Service inom hela Västsverige. Välj stad för att få fram kontaktuppgifter:

Adress

Reningsverksgatan 8
421 47 Västra Frölunda

Kontakt

Tel: 031-23 08 60

info.gbg@ukportservice.se

E-postadress för fakturor

inbox.lev.1160877@arkivplats.se

Märkning av fakturor

Alla fakturor som skickas till UK Portservice AB måste innehålla följande referensinformation:

  • Referensnummer: Numerisk information, U*****
  • Referensperson: Förnamn och efternamn

SERVICEÄRENDEN &
FELANMÄLNINGAR

010-149 19 10

service@ukps.se

Direktkontakt i Göteborg

André Linder

VD / Teknisk säljare

010-146 19 01

andre@ukps.se

Lina Dahlkvist

Arbetsledare förbyggande underhåll

010-146 19 05

lina@ukps.se

Christoffer Ingmarsson

Arbetsledare montage

010-146 19 03

christoffer@ukps.se

Monica Stenman

Ekonomi

010-146 19 10

monica@ukps.se

Felix Almqvist

Teknisk säljare

010-146 19 15

felix@ukps.se

Lisa Düring

Backoffice koordinator

010-146 19 25

lisa@ukps.se

Adress

Vävlagargatan 15,
507 30 Brämhult

Kontakt

Tel: 033-23 08 00

info.boras@ukportservice.se

E-postadress för fakturor

inbox.lev.1160877@arkivplats.se

Märkning av fakturor

Alla fakturor som skickas till UK Portservice AB måste innehålla följande referensinformation:

  • Referensnummer: Numerisk information, U*****
  • Referensperson: Förnamn och efternamn

SERVICEÄRENDEN &
FELANMÄLNINGAR

010-149 19 10

service@ukps.se

Direktkontakt i Borås

Conny Berntsson

Arbetsledare service

010-146 19 04

conny@ukps.se

Niklas Paridon

Teknisk säljare

010-146 19 02

niklas@ukps.se

Monica Stenman

Ekonomi

010-146 19 10

monica@ukps.se

Har du frågor?

FYLL I VÅRT KONTAKTFORMULÄR

Denna webbplats använder cookies för att ge dig bästa möjliga upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du användningen av cookies.